Відправлено перших строковиків в рамках весняної призовної кампанії

За даними Інформаційного агентства Міноборони України у місті Харкові, 23 квітня, у рамках призовної кампанії «Весна-2019» відбулася відправка першої команди призовників строкової служби.

За словами командування обласного військового комісаріату, протягом трьох місяців – квітня, травня та червня – на строкову військову службу в Харківській області призиватимуть юнаків віком від 18 років. Для регіону планове завдання, як і восени, складає 1500 людей.

В порівнянні з осіннім призовом, зазначають в обласному військкоматі, збільшилися планові показники для частин Нацгвардії та державної прикордонної служби.

23 квітня відбулася відправка перших 50 новобранців до навчальних центрів.

Майбутніх захисників благословив військовий капелан 113-ї окремої бригади територіальної оборони отець Сергій.

Додатково. Цієї весни призову підлягають майже 11 тисяч юнаків. Всі військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання завдань під час операції Об’єднаних сил на Донбасі. На призовників розповсюджуються соціальні гарантії. Також за військовослужбовцем зберігається робоче місце і середня зарплата.

Поважними причинами неприбуття до призовної дільниці, наголошують у військкоматі, можуть бути лише стихійні перешкоди, хвороба юнака або смерть його близьких родичів.

Порушникам загрожує адміністративна або навіть кримінальна відповідальність. За ухилення від строкової служби минулого року 8 осіб отримали умовні терміни.