Останні новини

З 15 січня почалась активна фаза приписної кампанії

У Регіональному медіа-центрі Міноборони України в Харківській області нагадали, що офіційно приписна кампанія 2019 року стартувала у перші дні нового року.

За словами заступника військового комісара Харківського ОВК Олександра Томашевського: «Юнаки були на канікулах та відпочивали. Тому до цього часу у нас побувало лише близько 470 осіб, або 6% від загальної кількості допризовників».

На сьогодні існує план-графік прибуття допризовників.

«Мої підлеглі протягом грудня виступали в школах, де роз’яснили порядок проведення приписки і розвіяли типові «лякалки». Тому ми організовано розпочали дану роботу із юнаками. Із понад 670 осіб, які підлягають приписці, вже прийняли приблизно 50». –  розповів заступник військового комісара Шевченківського РВК майор Володимир Бурла

Лікарі, які проводять огляд допризовників, зазначають, що приблизно кожен 9-10 юнак приходить із вадами зору, хребта чи плоскостопістю. Причина полягає у надмірному сидінні за комп’ютером та постійному носінні спортивного взуття.

«Раджу усім юнакам, хто народився у 2002 році, до 31 березня знайти час і, не чекаючи повістки, самостійно прибути до свого РВК», – зауважив Томашевський.

Нагадаємо.