На Харківщині затримали учасників міжрегіонального наркоугруповання

Дилери організували схему безконтактного збуту метадону на території Харкова.

Щомісяця вони робили дві з половиною тисячі закладок на суму близько мільйона гривень. До складу групи входило восьмеро осіб – мешканці Черкаської та Харківської областей.

Організували та контролювали наркобізнес цивільне подружжя з міста Умань. Вони створили в одному з месенджерів віртуальну наркокрамницю з продажу метадону. У спільники залучили 20-річного уродженця Вінниччини, який приймав замовлення і координував «закладників» та 26-річного харків’янина – в ролі кур’єра. Аби не потрапити в поле зору правоохоронців, вони постійно змінювали маршрути перевезення наркотиків з Умані до Харкова.

Займалися розкладанням «закладок» на території Харкова двоє чоловіків та двоє жінок віком від 31-го да 53-х років. «Товар» для збуту ділки отримували оптовими партіями, а потім фасували на «дози».

Щомісяця зловмисники робили близько 2500 «закладок», а їхній прибуток становив близько мільйона гривень. Розрахунок за «товар» проводився за допомогою грошового переказу. «Клієнти» поповнювали мобільний рахунок одного з учасників групи на певну суму, яка потім виводилася на банківські картки.

Правоохоронці затримали 5-х учасників угруповання, одного з яких – на автостанції в Харкові, коли той привіз чергову партію метадону. Під час обшуків, які проводилися одночасно на території трьох областей, вилучили 620 згортків із метадоном, електронні ваги, банківські картки, мобільні телефони та «чорнові» записи.

П’ятьох фігурантів затримано. За скоєне їм загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо.