Останні новини

Харків’яни вирушили на службу до збройних сил

З початку року понад 800 мешканців Харківщини стали контрактниками.

За словами офіцера Харківського обласного військкомату майора Андрія Котенка, через карантин у квітні вони призивали тільки тих, хто звільнився менше ніж 5 років тому й не потребував перепідготовки в навчальних центрах.

«Із травня і до середини червня, відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу, ми оформлювали приписи і на осіб без армійського досвіду, але лише в низку бойових частин. За крайні півтора місяця до війська пішло 250 хлопців та дівчат. Примітно, що це переважно молодь віком 25–30 років. Для порівняння, на початку року до харківських військкоматів приходили здебільшого 35–40-річні», – уточнив майор Андрій Котенко.

Всього ж з початку року понад 800 мешканців Харківщини направлено для проходження служби за контрактом у ЗСУ.

«В умовах карантину ми перейшли, так би мовити, в інтернет-простір, – говорить військовий комісар Харківського облвійськкомату полковник Юрій Калгушкін. – Зокрема, розмістили в соцмережах безліч інформації про переваги армійської служби. Також зробили тисячі телефонних дзвінків потенційним контрактникам. Працювали і над приписною кампанією та призовом «Весна-2020». Ці старання дали позитивні результати, і така кількість контрактників – цьому підтвердження».

 За словами командування Харківського ОВК, найбільше харків’янам до вподоби професії танкіста, піхотинця, військового водія та бойового медика.

Нагадаємо.