Останні новини

Військові підрозділи приводяться в бойову готовність.

Зокрема, на посилений режим несення служби в Харківській області перейшли всі силові відомства – Східне регіональне управління Держприкордонслужби, обласні управління Нацполіціі, Держслужби з надзвичайних ситуацій та підрозділи Нацгвардії.

В режимі воєнного стану на військову службу першими будуть покликані ті, хто вже має бойовий досвід. А саме, люди, які проходили службу в бойових частинах з 2014 року, потім були звільнені або по демобілізації, або по закінченню термінів контракту. Це резерв першої черги.

У резерв другої черги входять частини забезпечення і підрозділи територіальної оборони.

«Все резервісти повинні бути готові, зібрати необхідні речі. Як тільки прийде повістка з військкомату, потрібно відразу прибути за повісткою. Розсилати повідомлення про мобілізацію військкомати почнуть після відповідного наказу Генштабу», – повідомив військовий комісар Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін.

За словами Калгушкіна, з вечора 25 листопада в військкомати Харківщини надходить безліч дзвінків від ветеранів АТО з проханням прийняти їх на військову службу в бойові підрозділи.

leave a reply