Останні новини

Україна через 48 годин закриє кордон для іноземних громадян

Виняток для перетину кордону становитимуть лише ті, хто працює в дипломатичних установах, організаціях ООН, ЮНІСЕФ тощо.

«Міністерство закордонних справ попередить зараз всі установи, всі країни про те, що кордон України для іноземних громадян на два тижні буде закритий. Через два тижні в залежності від того, як буде розвиватися ситуація, ми на засіданні Ради нацбезпеки й оборони будемо ухвалювати наступне рішення», – сказав Олексій Данілов секретар Ради національної безпеки й оборони.

«Через два тижні в залежності від того, як розвиватиметься ситуація, РНБО буде ухвалювати наступні рішення», – сказав Олексій Данілов.

Секретар РНБО України наголосив, що громадяни України, які сьогодні перебувають за кордоном, матимуть змогу повернутися додому. Водночас, зазначив він, українці, які повертаються з країн, «де сьогодні вирує коронавірус, будуть проходити процедури обсервації».

Протягом тижня усі пункти перетину кордону, які функціонуватимуть, усі медичні установи мають бути забезпечені експрес-тестами на коронавірус. Він також повідомив, що Кабінет Міністрів України сьогодні має ухвалити рішення про виділення додаткових коштів для закупівлі продукції медичного призначення.

Секретар РНБО України заявив, що ситуація в країні «достатньо спокійна», є три підтверджених випадки захворювання на коронавірусну хворобу – один у Житомирській області, два – у Чернівецькій.

Наразі відомо, що хвора жінка на коронавірус в Житомирі померла.

Нагадаємо.