На окружній триває ремонт мосту

Відновити рух на пошкодженому мосту на окружній дорозі планують до кінця року. Про це сьогодні розповіли в ході пресконференції.

«Демонтований третій проліт у районі опори, де була руйнація, встановлені мостові інженерні конструкції. На середину жовтня заплановані роботи з підйому середнього прольоту. Це складна робота. Плануємо одночасно підняти всі дев’ять балок, не чіпаючи основного покриття, для того, щоб звільнити зруйнований ригель. Потім проводитимуться роботи з демонтажу старого ригеля, встановлення опалубка, армування, заливання бетоном», – повідомив заступник начальника з розвитку Служби автодоріг у Харківській області Сергій Пляка.

Завершені демонтажні роботи щодо перильного та бар’єрного огороджень споруди. Виконується демонтаж тротуарних блоків.

За даними Служби автодоріг у Харківській області: «Виконані роботи з влаштування залізобетонних плит під монтаж тимчасових конструкцій опор та виконуються роботи з підсилення прогонових будов 3 прольоту за допомогою індивідуальних конструкцій».

«Проводяться підготовчі роботи для підсилення опори №2: влаштовано майданчик з щебеню та залізобетонних плит, виконуються роботи зі збирання на об’єкті індивідуальних металевих конструкцій під посилення опори», – повідомили у службі.

На об’єкт залучено 15 робітників та 2 од. техніки. Роботи виконуються згідно з календарним графіком.

Нагадаємо.