Останні новини

Харківські боксери стали чемпіонами Європи

На чемпіонаті Європи збірна України здобула 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород. Змагання проходили з 22 травня по 2 червня у Румунії.

Золоті нагороди завоювали Данило Дрижак (вагова категорія – до 46кг) та Матвій Ражба (вагова категорія – 80кг).

Данило Дрижак провів чотири поєдинки, в яких впевнено одноголосим рішенням суддів 5:0 здолав суперників з Азербайджану, Хорватії, Росії та Румунії.

Матвій Ражба також переможно провів чотири поєдинки. З рахунком 5:0 він здолав боксерів з Польщі, Білорусі та Чехії, а у фіналі 4:1 – росіянина Микиту Лебедєва.

Срібним призером у вазі до 57кг став В’ячеслав Бригаденко. Він стартував з перемоги 5:0 над суперником з Ізраїлю, потім 3:2 здолав боксера з Румунії та одноголосим рішенням суддів – спортсмена з Молдови, але у фіналі поступився 0:5 росіянину Івану Кобзеву.

Микита Горбатенко став бронзовим призером у вазі до 70кг. На шляху до медалі він переміг суперників з Азербайджану, Німеччини та Англії, але у півфіналі поступився 0:5 росіянину Михайлу Усову, який у підсумку завоював срібну медаль.

Ще одну бронзову нагороду харківські боксери завоювали в змаганнях серед дівчат. У півфінальному поєдинку вагової категорії понад 80кг Софія Богданова поступилася майбутній чемпіонці – російській спортсменці Катерині Родіоновій.

На чемпіонаті Європи збірна України посіла третє місце в медальному заліку, пропустивши вперед лише збірні Росії та Болгарії.

Нагадаємо.