Харківські борці завоювали комплект нагород на турнірі в Польщі

У Варшаві відбулися міжнародні рейтингові турніри з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, на яких харків’яни вибороли золоту, срібну та бронзову медалі.

Усі нагороди були здобуті представниками греко-римської боротьби на турнірі Питлясинського. Переможцем змагань у ваговій категорії до 87кг став Семен Новіков. На шляху до «золота» він переміг суперників з Алжиру, Туреччини та Угорщини.

У ваговій категорії до 82кг срібним призером став Ярослав Фільчаков. Харків’янин здолав борців з Норвегії та Азербайджану, а у фіналі поступився чемпіону Азії та бронзовому призеру чемпіонату світу Жалгасбаю Бердимуратову з Узбекистану.

Бронзовим призером турніру в ваговій категорії до 77кг став Ясаф Зейналов, який у чвертьфіналі переміг суперника з Хорватії, але в наступному поєдинку поступився чемпіону світу та Європи росіянину Абуязіду Манцигову, який у підсумку став переможцем турніру. У «бронзовому» фіналі Ясаф Зейналов переміг суперника з Туреччини.