Харківщина готується до проведення другого туру виборів

Правом голосування в Харківській області мають скористатися майже два мільйони сто дванадцять тисяч осіб.

Нагадаємо, за підсумками першого туру виборів в області не було зафіксовано значних порушень діючого законодавства. Підготовка до виборчого процесу на Харківщині проводилася протягом трьох місяців.

В день виборів в області будуть працювати 14 окружних виборчих комісій, сім – у місті Харкові і сім – у районах і містах області. А також – 1681 виборча дільниця під час проведення виборів. 31 березня всі комісії були забезпечені необхідним, згідно з постановою комісії.

За словами Сергія Коваленка,  начальника організаційного відділу апарату Харківської облдержадміністрації, з метою сприяння виборчим комісіям в області була утворена робоча група. До її складу входять органи виконавчої влади, представники «Укртелекому», Національної поліції, «Обленерго», ДСНС, та інших установ.

Всі приміщення, де голосуватимуть жителі Харківщини, повністю підготовлені до дня виборів. Наразі вирішується питання для встановлення переносних пандусів людей з особливими потребами, кнопок виклику та інформаційних вказівників. Також люди, які самі не можуть дістатися місця голосування, до них доставлять переносну скриньку.

Також, повідомлено, що на дому буде голосувати 31728 осіб, до них усіх прийдуть і забезпечать право проголосувати.

15 і 16 квітня були роздруковані запрошення на вибори. Якщо хтось не отримав запрошення або є якісь помилки, потрібно звернутися до комісії, якщо виборця немає у списках, то потрібно звернутися до суду.

Окружні виборчі дільниці знаходяться під охороною, за всіма дільницями спостерігатимуть працівники поліції.

Нагадаємо, що другий тур виборів Президента України відбудеться цієї неділі – 21 квітня. Виборчі дільниці працюватимуть 21 квітня з восьмої до двадцятої години.

Нагадаємо.