Останні новини

До Програми дорожнього господарства Харківщини пропонуються зміни

Депутати обласної ради розглянули питання про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки.

Зокрема, йшлося про ефективне використання всіх можливих фінансових ресурсів для проведення ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Харківської області, а також створення додаткових джерел фінансування дорожнього господарства.

За думкою першого заступника директора ДП «Дороги Харківщини» Сергія Литвинця: «Згідно Програми у нас затверджено перелік доріг місцевого значення, по яким виконуються ремонти. Наразі вже виконано ремонтних робіт майже на 80 %, що складає 77 об’єктів».

Литвинець зазначив, що за результатами проведення всіх тендерних процедур виникла економія коштів за рахунок субвенцій у 2018 році. Станом на поточний рік залишки в загальній сумі складають 818 млн 648,2 тис грн.

Зекономлені гроші пропонують перенаправити на:

  • будівництво, капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 91 млн 132 тис грн;
  • поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 351 млн 495 тис грн;
  • поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 320 млн 148,2 тис грн;
  • будівництво, реконструкція, капітальний ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 55 млн 872 тис грн.

Депутати облради підтримали запропоновані зміни та погодили винесення цього питання на розгляд чергової сесії обласної ради.

Нагадаємо.