Останні новини

Будиночок для бездомних кішок перевезли до іншого місця

Будиночок для бездомних кішок, який був встановлений у дворі будинку на вулиці Біблика, перевезли в інше місце. Причина – поведінка місцевих жителів.

“Місцевими жителями споруда сприймається як частина ігрового майданчика. І на будиночку, і під ним, і навколо нього весь день, при повній підтримці своїх батьків, грають діти: підіймаються сходами, засипають котячі квартирки піском, закидають іграшками, гілками, листям і навіть камінням, топчуться по даху і сидять на декоративній трубі”.

Батьків не бентежить, що будиночок встановлювався з іншою метою, не зупиняють таблички з попередженням про те, що ігри в цьому місці негігієнічні, і те, що будиночок стоїть в самому кутку двору. І це при тому, що дітям є де грати – адже майданчик був повністю оновлений ​​і переобладнаний, але всім хочеться залізти в «котодомік».

При такому ставленні жителів двору котики ніколи не поселяться в призначений для них будиночок і не будуть в ньому жити, розповіли в комунальному підприємстві «Центр поводження з тваринами», співробітники якого виготовили будиночок.

Поки що будиночок перевезли у двір будинку на вулиці Миру. Там є відповідальні люди-опікуни, які доглядають за хвостатими щодня, які пообіцяли не тільки стежити, щоб в «котодомік» не лізли сторонні, а й утримувати його в чистоті – повідомили в «Центрі поводження з тваринами».

Нагадаємо.