Правоохоронці розповіли про підсумки роботи в області

Відбулося перше засідання новоствореної Колегії Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Розглядалися підсумки роботи підрозділів ГУНП в області, забезпечення публічної безпеки та порядку, протидії злочинності у січні-вересні 2019 року, співпраці з місцевими органами влади тощо.

Участь у дискусії взяв член Колегії, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«У нас спільні завдання. Якщо об’єднаємо зусилля, то й результат буде кращим».

За словами начальника ГНУП в Харківській області Валерія Сокуренка, поліція вдосконалює систему реагування:

  • створено Ситуаційний центр для швидкого реагування на надзвичайні події;
  • запроваджено механізм реагування поліції на виклики осіб з обмеженими можливостями.

Як зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, «обласна рада ухвалила Програму забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності, вона розрахована на 2018-2019 роки. Але переконаний, що ми її пролонгуємо. З обласного бюджету спрямовано 7 млн грн. Та роботу цю проводитимемо не лише в рамках облради, але й в межах обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, яку маю честь очолювати».

Взаємодія з владою відбувається у межах реалізації цільових програм, в рамках яких було виділено 11,8 млн грн, зокрема: 7 млн грн з обласного бюджету, 2 млн грн – з міського бюджету Харкова, а також 100 тис. грн міжнародної допомоги.

Сергій Чернов також зауважив, що позитивній динаміці у роботі поліції протистоять нові виклики: «Не можна змиритися з тим, що зросла кількість шахрайств, крадіжок, ДТП з летальними наслідками. Маємо на цих аспектах зосередитись, для чого потрібні додаткові заходи поліції і підтримка з боку влади, аби дії на попередження і профілактику були ефективні».

Нагадаємо.