Бізнес-плануванню навчатимуть на фахових майстернях

Фахова майстерня на тему «Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, які знаходяться у власності органів місцевого самоврядування» проходить у Харкові.

Захід організований в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналіз нормативно-правової бази на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, вітаючи учасників фахової майстерні, підкреслив, що обрана тема «Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування», була обрана не випадково, а формувалася відповідно до опитування та потреб громади області.

«Окрім, власне, роз’яснень законодавчого врегулювання діяльності комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я, ви матимите змогу в інтерактивній формі вирішити і практичні завдання. Для представників підприємств з некомерційним характером діяльності дуже важливо не тільки визначити основні правильні кроки в бізнес-плануванні, а й відпрацювати покрокові дії».

Фахова майстерня проводиться в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Захід проходить у Будинку рад.

Нагадаємо.