Отруєння в ресторанах японської кухні: Зросла кількість постраждалих

Кількість людей, які звернулися по медичну допомогу після споживання їжі в ресторанах японської кухні в Харкові, зросла до 85 осіб.

За медичною допомогою після споживання страв з ресторанів «Якіторія» та «Мафія» в Харкові звернулися 85 осіб, повідомила директорка обласного центру контролю та профілактики хвороб Любов Махота.

«Хворих 85, з них 18 дітей. Госпіталізовано 81, на амбулаторному лікуванні – четверо», — сказано у повідомленні.

Поліцейські спільно з працівниками Держпродспоживслужби в Харківській області провели огляд закладів громадського харчування, в ході чого проводилися заміри рівня температури холодильників та перевірені відповідні норми діяльності.

На даний час триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання згідно з санкцією статті передбачає до 3 років позбавлення волі.

У зв’язку зі збільшенням кількості доставлених внаслідок отруєння після вживання їжі у закладах харчування 16-17 червня, поліція Харківщини закликає всіх потерпілих звернутися до Харківського районного управління поліції №3 за телефоном: +38(063) 631 81 79 (чергова частина).

Нагадаємо.