Юні самбісти з Харківщини вибороли 8 медалей чемпіонату України

В місті Тернопіль відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків, на якому збірна команда Харківської області посіла 3 місце загальнокомандне місце.

У змаганнях взяли участь 400 юнаків та дівчат 12-14 років з 19 регіонів країни. За підсумками чемпіонату юні харківські самбісти вибороли 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Чемпіонами України стали: Ксенія Кирильчук (вагова категорія до 43 кг), Данило Олексенко (вагова категорія до 42 кг) та Іван Єрмоленко (вагова категорія до 59 кг).

Срібні медалі здобули: Поліна Стеблєва (вагова категорія до 37 кг), Єгор Васютенко (вагова категорія до 35 кг), Максим Лобанов (вагова категорія до 50 кг).

Бронзовими призерами стали: Нікіта Борисов (вагова до 35кг) та Максим Тихонов (вагова до 50кг).

В командному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Друге було за самбістами Одеської області, а перше зайняла збірна Сумської області.