Магістри з публічного права захистили свої роботи

Відбулось виїзне засідання Державної екзаменаційної комісії по захисту магістерських робіт випускниками Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Державна атестація для випускників спеціальності «Публічне управління та адміністрування» освітнього рівня «Магістр» пройшла на території Пісочинського ліцею «Мобіль».

Випускники успішно захистили свої дипломні магістерські роботи, продемонструвавши отриманні знання у практичних дослідженнях і напрацюваннях.

За словами представників екзаменаційної комісії, теми представлених дипломних проектів актуальні та охоплюють різні сторони публічного управління. Всі вони базуються на системному аналізі теорії та практичних даних розвитку територіальних громад Харківщини.

“Випускники продемонстрували науковий підхід до вирішення поставлених у роботах задач, знання сучасних методик і застосували інноваційні підходи до опрацювання матеріалу», – сказала Олена Кулик, начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради.

А також передала вітання від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та побажала успіхів у майбутній професійній діяльності.

Нагадаємо.