Останні новини

Збільшено видатки на розвиток освітнього простору Харківщини

На пленарному засіданні ХХІІІ сесії обласної ради депутати підтримали зміни та доповнення до обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019-2023 роки.

В рамках Програми передбачена 50% компенсації вартості проїзду студентів та учнів закладів освіти, що фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, у наземному електричному транспорті, трамваї, тролейбусі та метрополітені міста Харкова.

За весь п’ятирічний період дії Програми затверджена потреба у коштах для компенсації складе 113 млн 941,6 тис грн.

Розрахунки компенсаційних виплат у 2020 році з урахуванням витрат:

  • на І квартал 2020 року – компенсація вартості проїзду у метрополітені (50 поїздок на місяць),
  • на ІІ-ІV квартали 2020 року – компенсація вартості проїзду у метрополітені (60 поїздок на місяць), трамваї, тролейбусі (30 поїздок на місяць).

Також для забезпечення закладів дошкільної освіти області сучасним обладнанням, у тому числі оснащення пралень та харчоблоків технічним та технологічним устаткуванням на 2 поточний рік передбачено 929 тис грн.

Для проведення обласного етапу конкурсу «Учитель року», нагородження переможців грошовими винагородами або цінними подарунками цьогоріч з обласного бюджету додатково виділено 10 тис грн та 50 тис грн на проведення щорічного обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини».

Нагадаємо.