У Харкові відбувся чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства

Планетарні змагання відбулися у Харкові. За нагороди боролися спортсмени з 27 країн світу.

У ювілейному, 15-му чемпіонаті світу з військово-спортивного багатоборства (МSAC) у дисципліні «бойове двоборство» (стрільба та всестильовий бій) взяли участь понад 350 спортсменів з усієї планети. Вони виборювали нагороди у різних вікових категоріях.

Зусиллями 37 харківських борців та представників інших регіонів Україна здобула 20 чемпіонських титулів, 18 срібних медалей та 20 бронзових нагород.

У загальному заліку командні місця розподілилися так: синьо-жовті стали першими у всіх вікових групах. На другому місці у дорослих та юніорів Узбекистан, у юнаків – Словенія. На третій щабель п’єдесталу у старших піднялися туркмени, у юніорів – казахи, у юнаків – представники Індії.

За рішенням суддівської колегії харків’янину Дмитру Бойкову вручили чемпіонський пояс.