Останні новини

Харківському аерокосмічному університету 90 років

Сьогодні ХАІ  – це 8 факультетів, 41 кафедра, 33 спеціальності, майже 7 тисяч  студентів і понад 100 тисяч випускників.

Це потужний науковий та освітній центр, який поєднує кращі традиції вітчизняної  науки й інноваційні розробки сучасності.

З ювілеєм колектив Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Вітаю керівництво, викладачів, студентів та випускників Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» з нагоди 90-ї річниці заснування!

Гордість університету  – кваліфікований науково-педагогічний склад, який передає свої унікальні знання нинішнім студентам. Колектив університету ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди прагне нових висот.

 На глибоку повагу заслуговує активна діяльність у напрямі розвитку науково-технічного міжнародного співробітництва, підготовка кадрів високої кваліфікації. Випускники університету працюють у різних галузях економіки, у багатьох країнах світу. Недаремно кажуть, що ХАІ – стартовий майданчик, з якого будь-який політ буде вдалим. 

 За роки існування ХАІ по праву став візитною карткою Харківщини. Тож, переконаний, що це свято для усіх харків’ян. Щиро зичу усім міцного здоров’я, впевненості у дні прийдешньому та нових звершень

Нагадаємо.