Останні новини

До Дня Прапора України влаштували святковий флешмоб

З нагоди Дня Державного Прапора України у центрі Харкова на Майдані Конституції відбулася урочиста церемонія підняття українського стяга.

Окрім того, студентська та учнівська молодь, діти, спортсмени й волонтери під час флешмобу виконали спортивно-хореографічні композиції «Прапор України», «Спортивний мікс», «Шоу Прапорів» тощо.

З Днем Державного Прапора України привітав земляків голова Харківської обласної ради Сергій Чернов:

«Шановні мешканці Слобожанського краю! Щиросердно вітаю вас із Днем Державного!

Це свято – данина поваги символу держави, що пройшов довгий шлях: під рідним прапором український народ здійснив споконвічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Державний Прапор є уособленням національної єдності, честі та гідності. Під ним ми будуємо успішну країну, досягаємо суспільних, мистецьких звершень та спортивних результатів, перемагаємо на міжнародних змаганнях. Повага до державних символів – це не лише визначений у Конституції України обов’язок громадян, а й концентроване вшанування непорушного зв’язку часів і спадкоємності поколінь.

Бажаю вам, шановні краяни, миру і злагоди, успіхів у роботі та в усіх починаннях на благо рідної Батьківщини. Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині. Зі святом!»

Довідково:

Згідно з Указом Президента України, з 23 серпня 2004 року наша країна відзначає День Державного Прапора.

18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.

Нагадаємо.