Депутати визначили першочерговість об’єктів, які підлягають реконструкції

В ході пленарного засідання депутати облради надали дозвіл на реконструкцію трьох закладів охорони здоров’я.

Зокрема, на реконструкцію господарського корпусу Обласного госпіталю ветеранів війни, Обласної дитячої клінічної лікарні №1, системи теплопостачання у Малиженського психоневрологічного інтернату на Золочівщині.

Так, було надано згоду на реконструкція системи теплопостачання з встановленням блочно-модульної котельні по вул. Підлісна, 1, с. Малижине, Золочівський район, Харківська область.  На роботи виділять 2 млн 301 тис грн.

Також буде проведено реконструкцію господарського корпусу Літ. Б-1 КНП ХОР «Обласний госпіталь ветеранів війни» з виділенням приміщень під реабілітаційний центр по вул. Врубеля, 42-А в м. Харкові. На роботи виділені кошти: для розробки проектно-кошторисної документації та реконструкцію об’єкта відповідно 190 тис грн. та 24 млн грн.

Депутати  надали згоду на реконструкцію приміщень головного корпусу Обласної дитячої клінічної лікарні № 1 під відділення алергології та офтальмології (третій поверх) та сенсорної кімнати (другий поверх) за адресою: м. Харків, вул. Клочківська, 337 А.

Нагадаємо.