Останні новини

Фінансування дорожньої комунальної інфраструктури збільшено на 32 мільйони гривень

Під час пленарного засідання ХХVІ сесії обласної ради депутати внесли зміни до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки.

Упродовж поточного року Програмою визначено фінансування об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту і експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг у населених пунктах, що належать до комунальної власності в Харківській області.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підкреслив, що до керівництва державного підприємства «Дороги Харківщини» неодноразово зверталися представники органів місцевого самоврядування області щодо винайдення можливості фінансування важливих для розвитку територій комунальних об’єктів в межах розподілених коштів з метою підвищення ефективності відновлення дорожньої інфраструктури та використання бюджетних коштів.

«В рамках змін до Програми зменшено видатки на суму 32 млн грн для капітальних ремонтів місцевих автодоріг та відповідно збільшено на зазначену суму фінансування об’єктів комунальної власності», – пояснив Сергій Чернов.

Відповідно до сформованого переліку об’єктів ремонту, субвенцію з державного бюджету в сумі 1 230 045,2 тис грн з врахуванням її залишків за 2019 рік в сумі 18 313,783 тис грн, розподілено на:

  • поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення – у сумі 368 904,8 тис грн;
  • поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення – у сумі 626 523,451 тис грн;
  • капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення (у тому числі штучні споруди та виготовлення проектів капітальних ремонтів об’єктів наступних періодів) – у сумі 103 134,017 тис. грн;
  • об’єкти комунальної власності – у сумі 149 796,715 тис грн.

Нагадаємо.