Волонтери Гуманітарного Хабу Харківської ТЕЦ-5 передали допомогу у небезпечні райони Харкова

Волонтери Гуманітарного Хабу Харківської ТЕЦ-5 доставили та розподілили гуманітарну допомогу сім’ям, що проживають на вулицях Немишлянська, Велозаводська та Єнакіївська.

Цей район розташований у промзоні Індустріального району Харкова, який наразі знаходиться під інтенсивними артилерійськими та ракетними обстрілами з боку ворога.

Через це в районі припинена торгівля та ускладнено транспортне сполучення, що створює важку гуманітарну ситуацію.

Крім того, внаслідок військової агресії рф тимчасово припинили роботу промислові підприємства, на яких працювала більшість місцевих жителів.

Скориставшись затишшям між обстрілами, волонтери Гуманітарного Хабу дісталися цієї місцевості та роздали харчові продукти, інші речі першочергової потреби найбільш нужденним сім’ям. В умовах можливого поновлення артобстрілів, волонтери спрацювали максимально швидко й організовано.

«Наразі нашим волонтерам Гуманітарного Хабу ТЕЦ-5 доводиться працювати у складних і небезпечних умовах. Проте, попри обстріли та реальну небезпеку життю, ми змогли створити таку систему допомоги, яка доставляє гуманітарку навіть у найскладніші райони міста. Ця робота буде продовжена до тих пір, доки це буде можливо. Разом ми будемо робити для цього все необхідне. Тримаймося й наближаймо нашу перемогу», – зазначив керівник Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович.

На його думку, усі волонтери Гуманітарного Хабу заслуговують на те, щоб їх було названо на загал. Бо хтось із них щодня ризикує життям, а хтось збирає і передає для Харківщини допомогу з відносно спокійних регіонів.

«Отже, дякую волонтерам- харків’янам Дмитру Кісельову, Віктору Боровському, Богдану Александрову, Володимиру Серебрянському, Дмитру Орішкіну, Віталію Єрещенку, Дмитру Луніну, Ігору Серебрянському, Руслану Пєстрякову, Ірині Баздирєвій-Стародубцевій та Володимиру Стародубцеву. А також Богдану Околіті, Василю Марценюку, Віктору Дробязку з Львівщини. Ці люди не словом, а ділом щодня підтверджують свою громадянську позицію працюючи заради всієї України», – сказав Олександр Мінкович.

Нагадаємо, що за чотири місяці від початку військової агресії рф проти України, Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 за участю команди Благодійного фонду ”Майбутнє – дітям” розподілив між жителями Харкова та області понад 100 тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти й дитяче харчування, засоби гігієни та першої необхідності. Крім цього, люди також отримували від волонтерів генератори та газові й електропечі, для приготування їжі.

Нагадаємо.