Рятувальники ДСНС протягом доби загасили 28 пожеж спричинених обстрілами

За добу рятувальники виявили тіла 6 загиблих осіб, які отримали смертельні травми в результаті обстрілів

Загалом за добу з 10 по 11 квітня рятувальники здійснили 61 оперативний виїзд, з яких:

  • на ліквідацію пожеж – 55, у т.ч. пожеж спричинених обстрілами – 28,
  • пожеж в екосистемах, спричинених необережним поводженням з вогнем та підпалом – 16,
  • пожеж у приватному секторі та на об’єктах, що сталися з інших причин, не пов’язаних обстрілами — 11;
  • 3 рази на розбирання завалів та 3 — на допомогу населенню.

За добу рятувальники виявили тіла 6 загиблих осіб, які отримали смертельні травми в результаті обстрілів (Холодногірський – 2, Московський — 1, Індустріальний — 1, м. Пісочин – 2) та 2 постраждалих (Індустріальний район Харкова). На пожежах ДСНСники врятували 3 осіб.

Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 28 виїздів на гасіння пожеж спричинених ворожими обстрілами. Так, рятувальники виїздили на гасіння пожеж житлових багатоповерхівок, приватних будинків, гаражів та автомобілів, складських будівель, об’єктів торгівлі та харчування. Пожежі сталися у майже у всіх районах міста Харкова, а саме: Київському (2), Московському (5), Індустріальному (3), Основ’янському (2), Холодногірському (2), Новобаварському (1) та Немишлянському (1), а також Ізюмському (1), Чугуївському (1), Богодухівському (3) та Харківському (7) районах області.

Найбільша пожежа виникла о 10:35 у складській будівлі, що у Київському районі міста Харкова. Площа пожежі склала близько 1000 кв.м. Ліквідовували пожежу 3 відділення ДСНС.

О 17:29 пожежа виникла у будівлі ангарного типу, що у Харківському районі області. Площа пожежі склала близько 600 кв. Для ліквідації пожежі було задіяно 5 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу ДСНС.

О 00:28 11 квітня пожежа сталася на даху 9-поверхового житлового будинку у Основ’янському районі міста Харкова. Площа пожежі склала близько 200 кв.м. З верхніх поверхів рятувальниками було евакуйовано 2 чоловіка. Для ліквідації пожежі було задіяно 10 одиниць техніки та 50 чоловік особового складу ДСНС.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 54 виїзди для розмінування боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо.