Харківські рятувальники загасили 20 пожеж, спричинених обстрілами

Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС за добу, з 9 по 10 червня, здійснили 20 оперативних виїздів на ліквідацію пожеж, спричинених обстрілами.

Три такі пожежі сталися у Харкова: дві – у Новобаварському та одна – у Шевченківському районах міста. Також у результаті обстрілів займання виникли у Чугуївському (9), Харківському (4), Богодухівському (3) та Ізюмському (1) районах області. Там постраждали житлові будинки, господарчі споруди, електропідстанція, складські будівлі, вантажні автомобілі, а також хвойні ліси.

Зокрема, близько 8:00 пожежа сталася на складі виробничого підприємства в Чугуївському районі. Загальна площа пожежі склала близько 20 кв. м. О 9:40 пожежу ліквідували. Вже о 17:20 під час повторного обстрілу підприємства зайнялися чотири вантажних автомобіля. Площа займання склала 90 кв. м. О 20:00 пожежу загасили.

Також на п’яти зруйнованих об’єктах у Салтівському, Київському, Новобаварському та Шевченківському районах проводилися аварійно-рятувальні роботи. Для цього було залучено 66 рятувальників та 11 одиниць спецтехніки. Крім того, протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС ліквідували 137 ворожих боєприпасів.

За інформацією управління, усього за добу рятувальники здійснили 43 оперативні виїзди, з яких 35 – на ліквідацію пожеж, п’ять – для проведення аварійно-рятувальних робіт, три – для надання допомоги населенню, один – на допомогу комунальним службам.

Нагадаємо.