Останні новини

Голова правління ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» нагороджений «Слобожанською славою»

Сьогодні, у День енергетика, коли підбиваються підсумки енергетичного року, керівництво області й депутатський корпус відзначили роботу Харківської ТЕЦ-5.

Заступник голови обласної ради Богдан Мальований під час зустрічі з колективом теплоцентралі вручив найвищу нагороду регіону «Слобожанська слава» голові правління ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» Олександру Мінковичу.

«Від злагодженої й ефективної діяльності ТЕЦ-5 залежить, чи будуть забезпечені електричною й тепловою енергією промислові й бюджетні споживачі, чи буде світло й затишно у домівках харків’ян, – сказав Богдан Мальований. – Переоцінити важливість цього, особливо у морозний зимовий період, неможливо».

В умовах, коли європейські ціни на газ щодня встановлюють нові рекорди, вітчизняна промисловість, перебуваючи у вкрай складному становищі, змушена значною мірою згортати свої потужності. Харківська ТЕЦ-5 не виняток, говорить голова правління підприємства Олександр Мінкович, нам теж дуже непросто.

«Але, незважаючи ні на що, ТЕЦ-5 виконує свою ключову соціальну функцію, відпускаючи теплову енергію в магістральні теплові мережі харківської теплофікаційної системи та подаючи вироблену електроенергію в Об’єднану енергосистему України», – зазначив Олександр Мінкович.

Окрім того, на виконання рішення РНБО, починаючи з листопада поточного року, для стабілізації енергетичної ситуації та для забезпечення регулювання частоти й активної потужності в ОЕС України, Харківська ТЕЦ-5 – одне з п’яти підприємств у державі, що надає допоміжні послуги із забезпечення резервів заміщення та збільшення виробництва електроенергії з природного газу.

Заступник голови Харківської обласної ради Богдан Мальований подякував колективу Харківської ТЕЦ-5 за щоденну вахту та побажав розквіту й процвітання підприємству, від якого значною мірою залежить національна енергетична безпека.

Нагадаємо.