БФ «Майбутнє – дітям» передав нову партію ліків харківському Гуманітарному Хабу

Благодійний Фонд «Майбутнє – дітям» у співпраці з Фондом «Фармація», влаштував відправку для жителів Харківщини понад 3,6 тисячі пакувань нової партії медикаментів.

Ці ліки як благодійну допомогу від фармацевтичної компанії Gedeon Richter було доставлено в Гуманітарний Хаб Харківської ТЕЦ-5. Звідси, завдяки волонтерам Хабу, вкрай потрібні зараз противірусні препарати та ліки для людей, що мають проблеми з серцем та тиском, буде передано харків’янам із рук в руки.

«Жителі Харкова та найближчих передмість щодня потерпають від обстрілів ворога. Чимало людей залишилися без роботи, житла, вони не в змозі подбати про себе, купити ліки та їжу. Тому на допомогу приходять наші партнери та волонтери, чию підтримку ми дуже цінуємо», – зазначив керівник Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович.

Це вже не перший приклад такої допомоги. Минулого разу для харків’ян було передано понад 2,5 тисячі пакувань медикаментів для підтримки імунітету, препаратів від нежитю та інші види ліків.

«Раді в черговий раз підтримати фонд «Майбутнє – дітям», Гуманітарний Хаб у постачанні медикаментів для громадян України. Вдячні компанії Gedeon Richter за їхню позицію та системну допомогу у такій важливій справі», – підкреслив голова БФ «Фармація» Віталій Архіпов.

Нагадаємо, що за сім місяців від початку військової агресії рф проти України, Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 за участю команди Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» розподілив між жителями Харкова та області понад 170 тонн гуманітарної допомоги, серед якої продукти й дитяче харчування, медикаменти, засоби гігієни та предмети першої необхідності. Крім цього, люди також отримали від волонтерів генератори та газові й електропечі для приготування їжі.

Для довідки: Благодійний фонд «Майбутнє – дітям» до війни опікувався дітьми, які потребували допомоги із сімейних причин, в інтернаті при Нижньобистрівській Гімназії. Починаючи з 2021 року, працівники Фонду та Гімназії надали допомоги майже 500 дітям та дорослим. З початком війни на території Гімназії був створений прихисток для внутрішньо переміщених осіб, які втратили домівки. Команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» – це команда активістів, яка започаткувала та реалізує проєкт громадської організації «Розвиток IT освіти», що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні.

Інформація та реквізити:

Email: uachildrenfund@gmail.com

Сайт: https://maydit.com.ua

Facebook: https://www.facebook.com/futuretochildren

Іnstagram: https://www.instagram.com/future2children/

Нагадаємо.