Останні новини

Визначено переможця турніру з брейн-рингу

В Обласному Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся турнір з брейн-рингу для учасників обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

Студенти та школярі Харківщини доводили, що вони знають багато цікавих фактів та історій, що відбувались з депутатами та посадовими особами в усьому світі за різних часів.

В інтелектуальних іграх взяли участь 9 команд Харківської області: «Smart studens» (Харківська гімназія №47), «Сходинки» (Харківський ліцей №149), «New School» (Харківська ЗОШ №135 ім. К. Ф. Ольшанського), «Нове покоління» (Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №7), «ОРХІДЕЯ» (Харківська ЗОШ №26), «Освіта» (Харківська гімназія №178), «Максимум» (Роганська гімназія), «Покоління Z» (Куп’янська гімназія №2), «Не зіграли в ящик» (ХНЕУ ім. С. Кузнеця).

 

Третє місце здобула команда «Нове покоління» (Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №7).

Другою стала «New School» (ХЗОШ №135 ім. К. Ф. Ольшанського).

Кубок голови обласної ради здобула команда «Не зіграли в ящик» (ХНЕУ ім. С. Кузнеця).

Переможці будуть нагороджені 6 грудня на урочистому прийомі з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні.

 

Довідка. Обласний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» започаткований у 2012 році. Конкурс спрямований на інформування молоді про роль та специфіку діяльності органів місцевого самоврядування, підвищення інтересу до розвитку локальної демократії в Україні, підвищення рівня знань молоді у сфері державного управління.

Загалом у 2018 році у конкурсі взяли участь майже 400 учасників з 22 районів області. Найбільша кількість з міста Харкова, Балаклійського, Харківського та Ізюмського районів.

Конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» проходить під патронатом та за ініціативою голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

leave a reply