Батько і син організували діяльність Інтернет-магазину з продажу наркотичних засобів

Зловмисником, який організував незаконний бізнес, виявився 21-річний мешканець Харківської області, а його батько працював «закладчиком».

Вартість вилучених наркотичних речовин на «чорному ринку» оцінюється  близько 500 тисяч гривень.

Оперативники викрили 21-річного організатора Інтернет-магазину та його батька, який розкладав закладки. При собі у 44-річного чоловіка поліцейські виявили 50 грамів психотропної речовини PVP.

В ході санкціонованого обшуку за адресами мешкання зловмисників правоохоронці виявили та вилучили пакет з психотропною речовиною PVP вагою близько 1 кілограма, приблизно 100 грамів наркотичного засобу «канабіс», 86 закладок з психотропною речовиною PVP та екстазі загальною вагою 70 грамів, 30 грамів амфетаміну, фрагменти пігулок «МДМА» вагою 50 грамів, електронні ваги, мобільні картки, приладдя для фасування та пакування.

Крім того, правоохоронці виявили 15 згортків із наркотичними засобами та психотропними речовинами, які чоловіки заховали на різноманітних ділянках місцевості з метою їх збуту.

Затриманим повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Нагадаємо.