У Харкові пройшов Всеукраїнський турнір з олімпійського тхеквондо

Спортивна подія відбулась у школі вищої спортивної майстерності. Змагання зібрали 560 тхеквондистів з 11 регіонів країни.

За традицією медалі турніру були розіграні в п’яти вікових категоріях:

  • юніори (спортсмени 2002-2004 років народження),
  • кадети (2005-2007),
  • юнаки (2008-2009),
  • молодші юнаки (2010-2011),
  • діти (2012-2013).

За підсумками змагань перемогу в загальнокомандному заліку здобули спортсмени харківської КДЮСШ №2, на рахунку яких було 18 золотих, 17 срібних і 23 бронзові нагороди.

Друге місце в загальнокомандному заліку посіла харківська КДЮСШ №8 (12 золотих, 5 срібних і 13 бронзових). Крім того, наставник цієї школи Марина Вартересьян, вихованці якої завоювали 9 золотих, 2 срібні і 3 бронзові медалі, була визнана кращим тренером першого етапу Гран-Прі «Атака».

Третє місце в загальнокомандному заліку було за київською КДЮСШ «Артем» (6 золотих, 11 срібних та 7 бронзових нагород).

Загалом спільними зусиллями тхеквондисти завоювали на цих змаганнях 39 золотих, 36 срібних та 64 бронзові нагороди.

«У цьому році Гран-Прі «Атака» пройде в три етапи – два попередніх і фінал. Будуть також інакше нараховуватися очки визначення кращих спортсменів, а їх імена будуть озвучені на фінальному етапі. Крім того, вперше для юніорів введена рейтингова система. Вона передбачає набір очок на певних турнірах у країні, а також на міжнародних стартах за межами України.

Тепер до складу збірної потраплять не ті, хто виграв чемпіонат країни, а ті, в кого більше очок по закінченню кваліфікаційного періоду», – зазначив організатор турніру, старший тренер збірної України Андрій Долгополов.

Наступний етап Всеукраїнського Гран-Прі «Атака» з тхеквондо відбудеться у Харкові наприкінці жовтня.

Нагадаємо.