Останні новини

Мінімальні (порогові) бали ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру

Для вступу в магістратуру в 2024 році переважна більшість абітурієнтів має надати результати єдиного вступного іспиту за 2023 або 2024 роки.

Також вступники на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Право», «Журналістика», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», «Освіта / Педагогіка» (окрім «Фізичної культури та спорту»), «Інформаційні технології» та «Сфера обслуговування» мають надати результати єдиного фахового вступного випробування.

Для того щоб отримати право брати участь у конкурсному відборі в закладах вищої освіти, вступники мають подолати «поріг», тобто набрати мінімальну кількість тестових балів, яка дорівнює 100 рейтинговим балам.

Відповідно до таблиць переведення балів, затверджених МОН, у 2024 році пороговим балом для єдиного вступного іспиту в блоці іноземної мови є 5 тестових балів з 30 можливих.

У блоці ТЗНК також мінімальним «порогом» є 5 тестових балів з 33 можливих.

Для того щоб їх набрати, вступник має надати правильні відповіді на 5 тестових завдань у кожному блоці.

Щодо ЄФВВ, то пороговим балом для майбутніх магістрантів, які мають складати цей іспит, цьогоріч є показник у 35 тестових балів з 140 можливих. Тобто вступник має надати щонайменше 35 правильних відповідей.

Джерело: ОСВІТА.UA.

Нагадаємо.