Харків’яни вибороли нагороди чемпіонату України з шорт-треку

Домашній чемпіонат України з шорт-треку пройшов з 10 по 12 лютого у комплексі «Салтівський лід».

Дворазовою чемпіонкою України стала Марія Долгополова, яка перемогла в змаганнях серед жінок на дистанціях 500м та 1500м. Також її на рахунку – бронзові медалі на дистанції 1000м та в естафеті 3000м, де до складу команди також увійшли Світлана Репецька, Софія Хочін і Мирослава Селюкова.

Світлана Репецька стала чемпіонкою на дистанції 1000м та срібною призеркою – на дистанції 1500м.

Ще одна харківська спортсменка Уляна Дуброва посіла друге місце на дистанції 1000м.

Також на рахунку харків’янок – друге місце в естафеті.

Перемогу в жіночій естафеті здобула команда з Києва.

У змаганнях серед чоловіків команда «Харків-1» виборола «золото» в естафеті 5000м.

Друге місце в естафеті було за киянами, а третє посіла команда «Харків-2».

В особистих змаганнях перемога на усіх трьох дистанціях була за киянином Олегом Гандеєм. Інші призові місця між собою розділили харків’яни. Владислав Неміро став срібним призером на дистанції 1000м та бронзовим – на дистанції 1500м, а Микита Неміро здобув срібну медаль на дистанції 1500м.

Данило Федоренко посів друге місце на дистанції 500м та третє – на 1000м.

За підсумками чемпіонату Данило Федоренко та Дмитро Покровський виконали норматив майстра спорту України, а Марія Долгополова пройшла відбір на чемпіонат світу з шорт-треку, який з 5 по 7 березня цього року відбудеться в Нідерландах.