Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Свято засновано за рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок та вперше відзначалось у 1950 році в 51 країні світу.

На 1 січня 2019 року в Харківській області налічувалось 432,3 тис. дітей та підлітків у віці 0–17 років, з них 222,6 тис. хлопців (51,5%) і 209,7 тис. дівчат (48,5%).

У 2019 році в Харківській області народилось 18,0 тис. немовлят.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у 2019 році кількість домогосподарств із дітьми складала 375,2 тис. Серед сімей з дітьми переважає частка тих, хто виховує одну дитину – 81,1%, двох дітей – 16,9% і лише 2,0% виховує трьох дітей і більше.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав усіх із Міжнародним днем захисту дітей!

«Цей день – нагадування про те, що в житті дуже багато залежить від нас, дорослих. Діти, як ніхто інший, беззахисні перед реаліями сьогодення і потребують уваги та підтримки.

Маленькій людині потрібні ласка, любов і турбота. Ми, дорослі, зобов’язані зробити все можливе, щоб допомогти дітям стати освіченими, висококультурними, гідними членами суспільства, справжніми патріотами – це цілком в наших силах.

Усім дітям Харківщині бажаю міцного здоров’я, хорошого відпочинку, нових яскравих вражень і здійснення усіх бажань. Сьогодні за календарем починається літо – дивовижна пора канікул. Хай вона подарує багато нових друзів і цікавих подій. Зі святом!»

Нагадаємо.