Харків’янки посіли призові місця на Кубку Європи з шорт-треку

Перший етап Кубку Європи з шорт-треку серед юнаків і дівчат, що проходив із 3 по 5 вересня у словацькому місті Спішська Нова Весь, приніс спортсменкам Харківської області дві перемоги та одне друге місце.

У категорії Е серед дівчат переможницею цього етапу стала Єлизавета Соловйова, яка фінішувала першою на дистанціях 500м, 222м та 333м.

Ще одна харків’янка Катерина Моісеєва в цій категорії посіла друге місце. На її рахунку – друге місце на дистанції 333м та третє – на дистанціях 500м і 222м.

У категорії D перемогла Катерина Соловйова, що фінішувала першою на дистанціях 500м та 777м.

Наступний етап Кубку Європи відбудеться 1 жовтня в Чехії.

Цими ж вихідними, 4 та 5 вересня, у Харкові пройшли відбіркові змагання на етапи Кубка світу, на яких відбуватиметься відбір на Олімпіаду.

За підсумками змагань у складі збірної України на етапи Кубка світу за олімпійськими ліцензіями відправляться шість спортсменів Харківщини: Марія Долгополова, Уляна Дуброва, Світлана Репецька, Владислав Неміро, Данил Федоренко та Микита Неміро.