Харків’яни вибороли медалі в Туреччині

Рейтингова гонка другої категорії з МТБ в олімпійській дисципліні крос-кантрі «Alanya Elite Luxury Suite Hotel Mtb Cup» відбулася в Туреччині.

Нагороди були розіграні тільки в елітній категорії.

На рахунку українців дві срібні та одна бронзова медалі. Дві з них здобули харківські спортсмени.

У жіночому крос-кантрі другий підсумковий результат показала дворазова чемпіонка Європи Ірина Попова. Від переможниці заїзду швейцарки Рамони Форчіні Ірина відстала на три хвилини, «бронзову» росіянку Віру Медведєву наша спортсменка обігнала на одну хвилину.

Всього на старт вийшли 18 спортсменок із восьми країн. «Срібло» турецької проби принесло Поповій 20 рейтингових очок.

Серед чоловіків третє місце посів Олександр Коняєв (+15 залікових балів). Харків’янин поступився лише росіянину Тимофію Іванову та своєму партеру по збірній України Дмитрові Титаренку, що представляв Хмельницьку область.

Всього в чоловічому крос-кантрі за нагороди боролися 45 велогонщиків з десяти країн.