Останні новини

Винесено вирок за подвійне вбивство у 2016-му році

Київський районний суд Харкова визнав винними обвинувачених і призначив злочинцям покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Вбивці професора ХФТІ і його сина проведуть за гратами решту життя. Їх спільниця, яка впустита зловмисників у квартиру, отримала десять років в’язниці.

Нагадаємо, 3 жовтня 2016 року на вулиці Гацева були знайдені тіла двох місцевих жителів. Загиблі були задушені, а у одного з них руки були зв’язані скотчем. Як з’ясували правоохоронці, жертвами злочинців стали 58-річний професор Харківського фізико-технічного інституту Геннадій Загинайлов і його 35-річний син.

Через три тижні силовикам вдалося затримати підозрюваних – ними виявилися прибиральниця, яка знала сім’ю, її співмешканець і його приятель. Як з’ясувалося, на злочин зловмисники пішли заради наживи: з квартири вони винесли $ 10 тисяч, ноутбук і телефон.

Незадовго до трагедії бандити вже намагалися потрапити в будинок за допомогою викраденого спільницею ключа, однак він не підійшов. Крім того, на рахунку 24-річного організатора групи пограбування двох студентів (паспорт одного з них він потім використав для конспірації) і виробництво фальшивих купюр.

Нагадаємо.