Велогонщиця з Харкова – переможниця та призерка престижного міжнародного турніру

Змагання з велоспорту МТВ в олімпійському крос-кантрі відбулися в Туреччині.

Сімнадцятирічна харків’янка Марія Сухопалова здобула золоту та срібну медалі.

В гонці другої категорії «Incekum – Velo Alanya MTB Cup» Марія Сухопалова стала найкращою серед юніорок. На фініші вона менше ніж на секунду випередила бельгійку Юлію Грегорі. Третє місце посіла ще одна українка Наталя Сафронюк з Луцька.

Для Марії це перший міжнародний успіх. Крім золотої медалі вона також отримала 20 рейтингових очок.

В змаганнях серед еліти в гонці другої категорії харківські велогонщики Ірина Попова та Олександр Коняєв фінішували на 6-му та 15-му місці.

В гонці першої категорії Марія Сухопалова посіла друге місце, пропустивши вперед все ту ж Юлію Грегорі. Від бельгійки наша спортсменка відстала на дві хвилини і отримала 18 рейтингових очок.

Серед юніорів переміг українець Олександр Гудима з Рівного, а харків’янин Єгор Волков посів 13-е місце.

В змаганнях першої категорії серед еліти Ірина Попова фінішувала шостою, а Олександр Коняєв серед 49 спортсменів з 11 країн світу посів 28 місце.