Сергій Чернов взяв участь у засіданні Ради розвитку громад і територій

Володимир Зеленський разом з представниками влади різних рівнів обговорили суспільно-політичні і соціально-економічні процеси, що відбуваються в державі на регіональному рівні.

У заході взяли участь: Володимир Зеленський, Дмитро Разумков, Денис Шмигаль, Андрій Єрмак, голови обласних державних адміністрацій, голови обласних рад, міські, сільські та голови територіальних громад, Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер та спеціальний посланник Уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт.

ФОТО: Укрінформ

Під час роботи Ради розвитку громад та територій було презентовано Конгрес місцевих і регіональних влад при Президентові України.

Наприкінці засідання Володимир Зеленський підписав указ про створення Конгресу місцевих та регіональних влад в Україні. Конгрес матиме постійно діючий орган і одним із перших його завдань стане розробка Муніципального кодексу.

Президент висловив сподівання, що майбутній кодекс сприятиме розвитку регіонів і зміцненню «всієї нашої унітарної неподільної України».

Нагадаємо.