Харківська одинадцятикласниця стала бронзовою призеркою міжнародних гонок

У турецькій Аланії відбулися дві рейтингові міжнародні гонки по МТБ в олімпійській дисципліні крос-кантрі.

Харківська велосипедистка Марія Сухопалова в юніорській категорії зуміла оформити медальний дубль.

Одинадцятикласниця Харківського профільного коледжу спорту стала бронзовою призеркою гонки першої категорії «Velo Alanya MTB Cup». «Бронза» принесла харків’янці 16 рейтингових очок.

Серед еліти ще одна харківська велосипедистка Ірина Попова посіла восьме місце і заробила 14 залікових балів, в чоловічому крос-кантрі Олександр Коняєв розташувався на 36-й підсумковій позиції.

Серед юніорів «золото» українській збірній приніс Олександр Гудима з Рівного.

В елітній групі харків’яни Ірина Попова і Олександр Коняєв посіли відповідно 10 (+ 10 рейтингових очок) і 17 місця.

Відзначимо, що в активі Марії Сухопаловой вже чотири міжнародних п’єдестали нового сезону: в середині лютого харків’янка виграла гонку другої категорії і здобула «срібло» на гонці першої категорії по крос-кантрі.