Харків’яни успішно виступили на велоперегонах у Туреччині та Італії

У Туреччині відбулися чергові дві рейтингові гонки в олімпійському крос-кантрі. В Італії – гонка другої категорії «MTB Ca’neva Trophy».

В жіночому заїзді в Туреччині перемогу здобула харків’янка Ірина Попова. Найближчу суперницю, росіянку Віру Медведєву, вона випередила на фініші майже на дві хвилини і заробила 30 рейтингових очок. Всього на старт вийшло 8 велосипедисток з 5 країн.

У чоловічому крос-кантрі Олександр Коняєв посів друге підсумкове місце. Переможцю гонки Івану Філатову з Росії харків’янин поступився півхвилини і отримав 20 залікових балів. Всього за нагороди боролися 16 учасників із 8 країн.

Серед юніорів ще один харківський велогонщик Єгор Волков став шостим (+10 очок).

25 квітня в Італії відбулася гонка другої категорії в тому ж олімпійському крос-кантрі «MTB Ca’neva Trophy». Серед юніорок на «бронзу» тут виступила харків’янка Марія Сухопалова. Вона пропустила вперед лише двох місцевих спортсменок, програвши їм три з половиною і півтори хвилини відповідно. Всього в заїзді брали участь 34 велосипедистки з 8 країн. Третя підсумкова позиція принесла учениці Сергія Трофимова 16 залікових очок.