Харків’яни завоювали Кубок Націй у командному спринті

У колумбійському Калі відбувся заключний, третій, етап Кубка Націй (раніше Кубок світу) з велоспорту на треку.

Українці головну роль зіграли у чоловічому командному спринті, вигравши загальний залік за сумою всіх етапів. Відзначилися харківські «динамівці» Владислав Денисенко, Богдан Данильчук, Єгор Коробов і Михайло-Ярослав Дудко.

Також за збірну України у командному спринті виступили львів’яни Андрій Ганзин і Микита Яковлєв (обидва – на 3-му етапі).

Вирішальним у боротьбі за перемогу в загальному заліку став бронзовий успіх саме харківських «трековиків» Владислава Денисенка, Богдана Данильчука та Єгора Коробова на стартовому етапі у Гонконзі, який приніс тоді українцям 960 рейтингових очок.

Ще на двох етапах українці у призи командного спринту не потрапили, але справно заїжджали в рейтингові очки і у підсумку заробили 1560 балів, що дозволило забрати Кубок.

Збірна Індії відстала від українців на 180 очок (сума – 1380 балів) і стала другою у загальному заліку. Бронзовими призерами Кубка Націй-2021 у чоловічому командному спринті стали канадці (1200 очок за три етапи).

Всього за нагороди у цій дисципліні боролися 17 національних збірних.