Армійські контракти підписали 1800 новобранців Харківської області

З початку цього року близько 1800 жителів області підписали армійські контракти.

З усіх нинішніх новобранців-контрактників більше 40% прийшли до військкоматів, маючи статус учасника бойових дій. А серед новачків військової служби було 130 дівчат.

Такі дані озвучив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

Юрій Калгушкін: «У жовтні-листопаді спостерігається певна позитивна тенденція щодо збільшення кількості охочих служити в армії. Цьому посприяло завершення сезонних робіт і поширення інформації про збільшення військовим на третину грошового забезпечення з січня 2019 року. Також я помічаю, що поступово все більше молодих людей у ​​віці 18-22 роки вибирають військове життя».

За словами військового комісара, пріоритетним напрямком призовної роботи залишається комплектування військових колективів Десантно-штурмових військ і частин морської піхоти, а також бойових з’єднань Сухопутних військ. Воїнами-десантниками в 2018-му стали понад 200 харків’ян. Найбільша кількість була направлено в 25-ту окрему повітряно-десантну і 81-у окрему аеромобільну бригади.

 

Довідково. План осіннього призову по області в цьому році збільшено з 1080 до 1550 призовників. З початку призовної компанії більше тисячі строковиків визнані придатними до проходження служби, 234 – не придатні за станом здоров’я.