Останні новини

Харківська область залишається лідером з поширення коронавірусу

У Харківській області хворих на COVID виявили у всіх районах. 15 пацієнтів за добу померли від ускладнень хвороби.

Як повідомляють в обласному центрі контролю і профілактики хвороб, за добу діагноз COVID-19 підтвердили у 976 жителів Харківщини. Найбільше захворілих у Харківському – 749, з них – 646 – жителі Харкова.

Крім того, 68 випадків захорювання у Лозівському районі, 56 – у Чугуївському та 38 – в Ізюмському районах. Також підтвердили COVID-19 у 28 жителів Куп’янського району, 21 – в Богодухівському та 16 – у Красноградському районах.

Одужали за минулу добу 269 хворих, 15 пацієнтів із діагнозом COVID-19 померли. Лікуються від коронавірусу 10 тисяч 932 людини.

Поточна хвиля коронавірусної хвороби в Україні надалі зростатиме. Наразі кількість нових хворих, госпіталізацій, зайнятих ліжок із киснем та летальних випадків удвічі перевищує минулорічні показники за аналогічний період. Високим лишається число госпіталізованих дітей та осіб віком від 18 до 34 років.

Громадян застерігають, для запобігання ситуації стрімкого розповсюдження COVID-19 відповідально дотримуватися правил безпеки. Надівати маски у громадських місцях

Довідково. Наголошується, що можливе погіршення ситуації з коронавірусом очікується у трьох областях – в Чернівецькій, Харківській та Луганській.

Нагадаємо.