Відтепер рішення про приватизіцію землі прийматимуть ОТГ

З 15 грудня рішення прийматимуть органи місцевого самоврядування, де клопотання про приватизацію землі має підтримати більшість депутатського корпусу.

Рішення стосовно ділянок, на які Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру надано дозволи щодо розроблення документації із землеустрою, будуть приймати вже новообрані депутати територіальних громад.

Громадяни, які розпочали розробку документів, але так і не подали їх на затвердження до 15 грудня, зможуть затвердити документацію вже у своїх територіальних громадах, яким будуть передані земельні ділянки.

Рішення щодо цих ділянок будуть приймати новообрані депутати територіальних громад.

«Громади не тільки визначатимуть своїми рішеннями податкову базу, передаючи землю в оренду. Важливо, що для проведення інвентаризації, потрібно буде залучити до роботи кожний клаптик землі на відповідній території. Щоб цей ресурс працював на користь громад, а ті, хто ним користується, сплачували податки. А бюджет громади наповнювався за рахунок цих надходжень», – переконаний депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Довідково. Впродовж минулих трьох тижнів Держгеокадастр передав територіальним громадам 1 млн 246 тис. га земель сільськогосподарського призначення. Землю вже отримали 857 територіальних громад.

Нагадаємо.