В обласній раді обговорили механізми стратегічного розвитку Харківщини

До робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021–2027 роки увійшло понад двісті фахівців.

Робоча підгрупа «Розвиток міжнародних зв’язків і територіального маркетингу» напрацьовуватиме механізми міжнародної співпраці у майбутній Стратегії розвитку області на період 2021–2027 років.

За словами начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олени Кулик, економічні та соціальні перетворення, які здійснюються наразі в державі, зокрема проведення децентралізації влади та передача повноважень і ресурсів на базовий рівень, об’єктивно вимагають переглянути методологію і практику територіального управління.

До складу підгрупи увійшли представники організацій та установ, які безпосередньо контактують з іноземними партнерами.

Фахівців, що увійшли до робочої групи було розподілено на 17 підгруп за напрямком питань: децентралізація, освіта, охорона здоров’я, розвиток культури, ЖКГ, громадська безпека, природокористування та екологія, розвиток підприємництва та інституцій громадянського суспільства тощо.

Для інформаційного супровіду процесів розробки Стратегії створено web-сайт.

Кожен мешканець Харківської області, незалежно від того, чи є він членом Робочої групи, може самостійно внести у реєстраційну форму на сайті свої пропозиції щодо написання Стратегії.

Нагадаємо.