Останні новини

Учаснику штурму ОДА дали умовний термін

Київський районний суд Харкова дав умовний термін учаснику захоплення будівлі ОДА 1 березня 2014 року.

Згідно матеріалів справи, 1 березня 2014 року чоловік, діючи спільно з групою інших людей, близько 13:00 взяв участь у захопленні будівлі Харківської ОДА.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав. Чоловік заявив, що заходити в будівлю ОДА ніхто не заважав, тому він зайшов для того, щоб звільнити її від «євромайданівців», котрі раніше начебто захопили будівлю Харківської ОДА.

«Вказав, що в цей час він почув, що хтось у приміщенні просить допомогти і він вирішив зайти та допомогти, проте нікого не знайшов та трохи походивши у приміщенні ХОДА він вийшов з нього та побачив «живий» коридор. Зазначив, що не брав участі у побитті людей, яких проводили через нього», – йдеться у вироку.

Чоловік розповів, що не брав активної участі у масових заворушеннях, які супроводжувались захопленням будівлі, думав що будівлю звільняють від захоплення, свою провину у висунутому обвинуваченні не визнає.

Однак суд зазначив, що вина підсудного підтверджується відеозаписами, на яких він радіє побиттю людей і захопленню ОДА, а також допитами свідків.

Суддя ухвалив визнати робітника «Електроважмашу» винуватим у масових заворушеннях і призначити йому покарання у виді 5 років позбавлення волі, однак звільнити від відбування покарання з іспитовим терміном на 2 роки.

 Довідково.

1 березня 2014 року після мітингу проросійськими активістами була  захоплена будівля обладміністрації. Активістів Євромайдану поставили на коліна і влаштувавши «коридор ганьби».

Нагадаємо.