У Харкові призупинили дію підвищених тарифів на проїзд

Відповідне рішення виніс Харківський окружний адміністративний суд 19 лютого.

До розгляду позову Харківського антикорупційного центру громадяни мають їздити за старими розцінками – по чотири та п’ять гривень. Дія підвищених тарифів у харківському метро, трамваях та тролейбусах призупинена.

Нагадаємо, що за позовом громадських активістів щодо підвищення тарифів у комунальному електротранспорті окружний адміністративний суд почав розглядати відповідну справу.

Члени Харківського антикорупційного центру обґрунтовують його тим, що під час ухвалення рішення не була дотримана процедура. Крім того, розпорядження підписав не міський голова, а секретар міськради, що є порушенням Закону про місцеве самоврядування.

Також, в той день відбувся пікет представників профспілок – робітників харківських трамвайних, тролейбусних депо та метрополітену.

Олена Шляхова, суддя Харківського окружного адміністративного суду зазначила: «Зупинити дію рішення міськвиконкому про встановлення тарифів до рішення справи по суті у даній адміністративній справі».

Відповідно з двадцятого лютого харків’яни зможуть їздити у трамваях, тролейбусах та метро за старими тарифами. Наступний розгляд справи по суті має відбутися за тиждень.

Нагадаємо.