Жіноча футбольна збірна України наблизилася до Євро-2022

У поєдинку передостаннього туру кваліфікації українки на виїзді виграли у Греції 4:0.

У складі жіночої збірної України — 12 гравців з двох харківських клубів.

Україна повела в рахунку на п’ятій хвилині: після флангової подачі ударом головою відзначилася харків’янка Надія Панцулая. На 29-й хвилині «синьо-жовті» подвоїли перевагу — на добиванні спритнішою виявилася гравець французького «Реймса» Дарина Кравець.

Після перерви Кравець оформила дубль після подачі харківського гравця Надії Куніної з кутового, а під кінець зустрічі сама Куніна замкнула фланговий крос і встановила підсумок матчу.

Від прохідного на чемпіонат Європи другого місця у відбірковій групі «I», Україну відокремлює один пункт.

Для продовження боротьби за вихід на Євро-2022 в останньому поєдинку треба обіграти аутсайдера Чорногорію і сподіватися, що ірландки не здолають фавориток з Німеччини.