Завершується реконструкція дороги Мерефа-Лозова-Павлоград

На шляху оновленої автодороги Мерефа – Лозова – Павлоград почали будувати майданчики для вагових комплексів. Обладнання дозволить контролювати вагу великогабаритних автівок аби вони відповідали нормам і не руйнували дорожнє покриття.

За інформацією дорожників, ремонти та будівництво автомагістралей в області наразі йде за графіком. Трасу Мерефа – Лозова – Павлоград відновлюють уже за містом Лозова.

Михайло Богатир, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області: «Зараз тривають роботи поблизу селища Іванівка, за шляхопроводом залишилося два кілометри покриття. І буде проїзд також у цьому напрямку, за міст Іванівка».

Автомагістраль Мерефа-Лозова-Павлоград не ремонтували понад 50-ти років. Наразі дорожники влаштовують з’їзди, укріплюють узбіччя та наносять розмітку. Крім того, на цій трасі відновлюють 4 мости.

Загальна протяжність автомагістралі – понад 130 кілометрів.

Також закінчуються роботи з маркування дорожньої розмітки.

На дорогах державного значення на сьогодні працює 25 бригад з експлуатаційного утримання.

Ямковий ремонт виконується на дорозі Харків-Зміїв-Балаклія-Гороховатка, у Сахновщинському, Ізюмському та Красноградському районах. Щодо ремонту доріг місцевого значення, то всі роботи виконуються з випередженням графіку – кажуть фахівці з ремонту доріг. Поточні ремонти – на завершальному етапі.

За словами Ігоря Турченка, директора ДП «Дороги Харківщини», до Дня Незалежності планується завершити всі основні об’єкти.

Щодо об’їзної дороги навколо міста Лозова, то вже зараз підрядником завершено роботи з влаштування щебеневої суміші.

За словами Сергія Чернова: «Харківська область на засіданні Міністерства інфраструктури України була відзначена як краща у проведенні ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Із затвердженого переліку 88 доріг місцевого значення на сьогодні закінчено відновлювальні роботи на 81 дорозі, решта планується завершити до святкування Дня Незалежності. Тож, питання реконструкції автошляхів залишається для області в пріоритеті, цю тенденцію буде збережено».

Нагадаємо.